Sanal tur Tanıtımlarınıza farklılık katacak, rakiplerinize karşı sizi bir adım daha öne taşıyacak, ucuz, zahmetsiz ve kaliteli bir tanıtım yöntemi olarak size 360 Derecelik Sanal Tur öneriyoruz. Günümüzde çekilen panoramik fotoğraflarda zemin ve tavan , yer ve gökyüzü de görüş alanına eklenebilemekte ve kişi sanki kendini oradaymış gibi hissedebilmektedir.
İnteraktif olarak kullanıcı tüm mekan içinde rahatlıkla gezebilmekte ve istediği tarafa yakınlaşabilmektedir. Sanaltur medya grubu ajanslara ,web tasarımcılara ve müşterilere hizmet vermektedir .
Bu teknoloji ile Her alanı ,mekanı ve Türkiye'nin güzelliklerini tüm dünyaya tanıtmayı amaçlamaktadır. Saanl tur Türkiye güzelliklerini, tarihi mekanlarını ve özel etkinlikleri panoramik fotoğraf ile herkesin ekranlarına getiren sanalturx.com bu konuda Türkiye'nin İlk en büyük firmalarından biridir.
Sanal tur neden gerekli Yoğun çalışma hayatı, zamansızlığı beraberinde getiriyor. Artık insanlar her türlü alışverişini internet üzerinden yapmaya başladılar. İnternet kullanımındaki hızlı artış ise tanıtımların sanal dünyaya aktarımını zorunlu hale getirdi. İnternet kullanıcıları potansiyel bir müşteri olarak, online tercihler yapıp, hafta sonu kahvaltı mekanı ayarlıyor, yazın gideceği oteli seçiyor, kiralık ya da satılık ev araştırması yapıyor ya da herhangi bir ihtiyacı için pratik bir şekilde alışveriş yapıyorlar.

Müşterilerin seçici davranışları hususunda mekanınızı en mükemmle şekilde sanal tur sayesinde ön plana çıkararak farklılığınızı yaşatıyorsunuz. Bu noktada müşterinin ilgisini çekip, merakının giderilmesi ve planladığı hizmet ya da mal alışverişi sonucunda onu nelerin beklediğini bilmesi oldukça önem taşıyor. Oturduğu yerden 360º derece Sanal Tur'la otelin içine kadar girip, havuzu ve restoranları gezebiliyor, denize yakınlık vaadini kendi gözleriyle görüp, otel odalarını ziyaret edebiliyor. Emlak ilanına eklenmiş Sanal Tur'la, odalara tek tek girerek ayrıntılı bir şekilde gözlem yapabiliyor, evin kendisi için uygun olup olmadığına karar verebiliyor.

Yoğun çalışma temposu sonunda ailesi ile birlikte geçireceği akşam yemeği mekânı için, manzaraya ve çocuk klubüne seyir yapıp, kalitesini kontrol edebiliyor. İnternet sitenize sadece kendi üslubunuzla yazılmış tanıtım yazıları ve görsel efektli fotoğraflar artık yeterli değil. Sizin gibi birçok firma imkânları dâhilinde mekânını ve ürününü internet üzerinden herşekliyle tanıtma çabası içindeler. Rekabetçi ortamda diğerlerinden sıyrılıp, yükselmek istiyorsanız, 360º derece Sanal Tur farkını sanalturx.com'daki binlerce müşterilerinize yaşatın.